Naravasa mea

Prezinta SAAB-ul pe care il conduci

Re: Naravasa mea

Postby supercurat » 07 Feb 2012, 16:26

Pentru "mountin"....te tine in scaun incredibil si inca nu am vazut tot ce poate pentru ca a venit zapada.

Pentru "MagicPenguin "...multumesc pentru link-ul cu discutia despre DPF, este chiar interesanta. Referitor la camera, ce sa zic...probabil este asa cum zici tu si as vrea sa aflu cam cat m-ar putea duce, cu montaj cu tot un DVD player
Saab 9-3 Aero 1,9 TTid - 2008
User avatar
supercurat
Junior
 
Posts: 31
Joined: 05 Feb 2012, 08:55
Location: Bucuresti

Re: Naravasa mea

Postby MagicPenguin » 07 Feb 2012, 16:52

supercurat wrote:Pentru "MagicPenguin "...multumesc pentru link-ul cu discutia despre DPF, este chiar interesanta. Referitor la camera, ce sa zic...probabil este asa cum zici tu si as vrea sa aflu cam cat m-ar putea duce, cu montaj cu tot un DVD player


Pretule variaza foarte mult in functie de ce vrei... Uite AICI ceva simplu cu intrare pentru camera video si cu iluminarea tastelor variabila ca sa fie in "armonie" cu restul luminilor de la interior. Daca vrei ceva cu bluetooth pretul mai creste putin. Montajul nu ar trebui sa depaseasca 100RON si cablul de la camera ma gandesc ca este deja tras la locul potrivit. Daca imi permiti sa-ti dau un sfat, eu as incerca sa vopsesc cumva in negru acea rama de la camera. Ar fi mai subtila... :) Daca te hotarasti sa cumperi ceva de genul asta iti recomand sa mai cauti si tu. Nu garantez ca acel magazin are cele mai bune preturi. Eu doar ti-am oferit 2 exemple.
I drive:
Image
I miss:
Image
User avatar
MagicPenguin
Saabist adevarat
 
Posts: 2045
Joined: 26 Aug 2011, 09:16
Location: Bucuresti

Re: Naravasa mea

Postby supercurat » 07 Feb 2012, 17:32

Multumesc mult pentru sfaturi, analizez situatia si vad cum fac. Ideea cu vopsitul camerei este f.buna...sa se incalzeasca afara si o execut.
Saab 9-3 Aero 1,9 TTid - 2008
User avatar
supercurat
Junior
 
Posts: 31
Joined: 05 Feb 2012, 08:55
Location: Bucuresti

Re: Naravasa mea

Postby mountin » 08 Feb 2012, 16:40

[quote="supercurat"]Pentru "mountin"....te tine in scaun incredibil si inca nu am vazut tot ce poate pentru ca a venit zapada.


Ma bucur ca poate masina,cand am drum prin Bucuresti poate ma dai o tura ca is foarte curios de motorul ala,bineinteles ca eu i-am pune soft a 2-a zi oricat de tare ar trage :) asa am facut cu ultimele 5 masini si nu am avut nicio problema.
93-ss aero,2004
nordic stage3,265hp
mountin
Master
 
Posts: 314
Joined: 21 Oct 2010, 08:56

Re: Naravasa mea

Postby supercurat » 08 Feb 2012, 16:48

mountin wrote:
supercurat wrote:Pentru "mountin"....te tine in scaun incredibil si inca nu am vazut tot ce poate pentru ca a venit zapada.


Ma bucur ca poate masina,cand am drum prin Bucuresti poate ma dai o tura ca is foarte curios de motorul ala,bineinteles ca eu i-am pune soft a 2-a zi oricat de tare ar trage :) asa am facut cu ultimele 5 masini si nu am avut nicio problema.


Ok
Saab 9-3 Aero 1,9 TTid - 2008
User avatar
supercurat
Junior
 
Posts: 31
Joined: 05 Feb 2012, 08:55
Location: Bucuresti

Previous

Return to My SAAB

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 10 guests