Cum sa descui si sa furi un SAAB

Tot ceea ce nu poate fi incadrat.

Cum sa descui si sa furi un SAAB

Postby MagicPenguin » 27 Sep 2011, 22:11

De curand un prieten mi-a trimis, razandu-mi in nas, link-ul catre ACEST VIDEO. In prima faza trebuie sa recunosc faptul ca am fost destul de ingrijorat de cele vazute... :evil:
Sunt sigur ca fiecaruia ii place sa isi stie masina in siguranta asa ca va invit sa postati parerile voastre dupa vizionarea acestui video. :|
Este real? Este posibil? Este simplu? :roll:
I drive:
Image
I miss:
Image
User avatar
MagicPenguin
Saabist adevarat
 
Posts: 2045
Joined: 26 Aug 2011, 09:16
Location: Bucuresti

Re: Cum sa descui si sa furi un SAAB

Postby ess1902 » 27 Sep 2011, 23:16

E foarte interesant filmuletul! Parerea mea e ca avand sculele potrivite poti fura in felul asta orice masina. Diferenta consta ca la cele cu cheie clasica iti mai trebuie si o cheie potrivita ....dar asta e floare la ureche. Avantajul nostru este ca masinile noastre se vand greu si prost :mrgreen: asa ca cine are ustensile de astea le foloseste pe bmw, audi, mercedes etc
9-3 TID DFP 150 cp
ess1902
Master
 
Posts: 295
Joined: 27 Mar 2009, 08:49
Location: Iasi

Re: Cum sa descui si sa furi un SAAB

Postby MagicPenguin » 27 Sep 2011, 23:47

ess1902 wrote:Diferenta consta ca la cele cu cheie clasica iti mai trebuie si o cheie potrivita


Sau doar firele potrivite :lol:

ess1902 wrote:Avantajul nostru este ca masinile noastre se vand greu si prost :mrgreen: asa ca cine are ustensile de astea le foloseste pe bmw, audi, mercedes etc


Cu gandul asta m-am linistit, dar cred ca avantajul este valabil doar pentru Romania ... :x
Eu am fost in primul rand intrigat de usurinta si rapiditatea cu care se descuite.
I drive:
Image
I miss:
Image
User avatar
MagicPenguin
Saabist adevarat
 
Posts: 2045
Joined: 26 Aug 2011, 09:16
Location: Bucuresti

Re: Cum sa descui si sa furi un SAAB

Postby danezu » 28 Sep 2011, 07:43

Orice masina se descuie usor daca ai sculele necesare :mrgreen: Oricum la noi in tara nu-si bat hotii capul cu saab-uri.....
Image
User avatar
danezu
Saabist
 
Posts: 827
Joined: 04 Nov 2010, 17:56
Location: Bucaless


Return to Discutii libere

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest